Mężczyźni: Czy umiemy się troszczyć o siebie? – zapraszamy na dialog publiczny w Warszawie
27 maja w Warszawie organizujemy ostatni dialog w projekcie “Panowie, gadamy!”. Ponieważ zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu przerosło nasze oczekiwania, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie dialogu z publicznością. W ten sposób jeszcze więcej mężczyzn będzie mogło skorzystać z tego wydarzenia.
„Panowie, gadamy!” to wspólny projekt FNW i Fundacji PZU, którego celem jest uruchomienie szerokiej i szczerej rozmowy o byciu mężczyzną w dzisiejszej Polsce. Bez haseł, ideologii i gotowych odpowiedzi. Partnerem lokalnym wydarzenia w Warszawie jest Stowarzyszenie na Rzecz Chłopców i Mężczyzn.
Jak będzie wyglądał ostatni dialog w naszym projekcie?
Podczas wydarzenia10 mężczyzn weźmie aktywny udział w dialogu, który poprowadzi dwóch doświadczonych facylitatorów Fundacji Nowej Wspólnoty. Około 50 mężczyzn będzie mogło wziąć udział jako publiczność.
Tytuł: Mężczyźni: Czy umiemy się troszczyć o siebie?
Termin: 27 maja (środa), 17:00-20:00,
Miejsce: ADN Centrum Konferencyjne, Browary Warszawskie
-
To rozmowa w grupie 10-12 osób na aktualny temat społeczny lub polityczny. Jej celem jest poznanie innych poglądów i spokojna wymiana zdań.
-
Na Dialog zapisują się zwykli ludzie, którzy chcą ze sobą rozmawiać. Nie ma na nich ekspertów ani decydentów – wszyscy mamy równe prawo głosu.
-
Rozmowę otwierają prowadzący z Fundacji Nowej Wspólnoty. Przez większość spotkania rozmawiają ze sobą sami uczestnicy – prowadzący tylko pomagają im się porozumieć.
-
Dzięki udziału w Dialogu możemy spotkać osoby o innych poglądach niż nasze – poznać ich perspektywę i spokojnie porozmawiać na sporny temat.
-
Dialogi, tak jak wszystkie formaty FNW, jest całkowicie bezpłatna. Serię dialogów dla mężczyzn realizujemy dzięki wsparciu Fundacji PZU – dziękujemy!
-
Tak – zapraszamy na publiczność!